fbpx

Sopot

Drogi uczestniku!

Już w piątek rozpocznie się te wyjątkowe wydarzenie – całonocny ceremoniał z muzyką gongów i mis. Będziemy mieli do dyspozycji aż 3 potężne gongi i misy kryształowe.

Zaczynamy o godz. 22:15,  kończymy ok. godziny 7:00  / 8:00

Miejsce: Ukryte Miejsce, Aleja Niepodległości 787

Link do  lokalizacji:

Ważne informacje:

Ważne informacje:

  1. Bardzo ważne jest wzięcie odpowiednio wygodnego i miękkiego materaca i karimaty (najlepiej nadmuchiwanej, poduszki, koców itd.. Najlepsze są nienadmuchiwane materace.

oprócz tego poduszki, koca, śpiwora, tak by było bardzo wygodnie.

  1. Dobrze jest ograniczyć w tym dniu spożywanie cukrów i nabiału, które zaśluzowują organizm, nasz organizm lepiej funkcjonuje (i ciszej śpi)
  2. W trakcie Ceremonii będzie dostępne skromne wegetariańskie jedzenie, napoje.
  3. Prosimy nie używać telefonów komórkowych w trakcie.
  4. Dodatkowe korzyści: INTENCJA

Drogi uczestniku, oprócz błogostanu, relaksu i wyjątkowo przyjemnego doświadczenia po całonocnej kąpieli w dźwiękach gongu, możesz także skorzystać z transformacyjnego charakteru Ceremonii.  W tym celu, przygotuj dla siebie intencje.  Intencja może obejmować sprawy zawodowe, relacyjne, zdrowotne.
Uczestnictwo w Ceremonii, może być okazją by uczcić ważną dla Ciebie sprawę, sukces. Podczas doświadczania dźwiękowej kąpieli buduje się także przestrzeń  do doświadczenia uczuć nie w pełni wyrażonych, zapomnianych, niedostrzeżonych. To wyjątkowe doświadczenie uwalniające nas z emocjonalnych klatek, by móc przeżywać życie w pełni, tak jak jest nam to dane.

Do zobaczenia

Pozdrawiamy serdecznie:)

Zespół J.W.

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo