fbpx

Ustawienia systemowe

Uzyskaj wgląd we własną rzeczywistość, doświadcz siebie prawdziwą/prawdziwego i żyj swoim życiem w pełni.

Symptomy i wyzwania to wołanie głosu, który chce być usłyszany, to tęsknota tego w nas, co chce być zobaczone. To głos powołania do spełniania się w życiu tak, jak nam jest to dane.

Jacek Wiktor 

Zapisy

20 lutego (wtorek) 21 lutego (środa) 22 lutego (czwartek) 26 lutego (poniedziałek) 27 lutego (wtorek) 29 lutego (czwartek)

Opinie i podziękowania

opinia: Ceremonia Dźwięku

Uczestniczyłam w koncercie nie pierwszy raz,natomiast pierwszy raz byłam pełna niepokoju,nie umiałam się wyłączyć jak zawsze to robiłam,gdyż ilość osób, dźwięków, zapachów mnie rozpraszała.Koncerty takie odbierałam zawsze jako wyciszenia,izolację od...

opinia: Ceremonia dźwięku

Bardzo ci dziękuję za ten wspaniały czas. Było bosko. Mega odprężenie i muzyka, która czuć całym ciałem. Dziękuję ci za to co robisz ❤️

opinia: Koncert gongu

Bardzo przyjemny koncert w Warszawie mocno odczuwałam energię dźwięków które oczyszczały moją aurę i poblokowane w tyle emocji Dziękuję do zobaczenia wkrótce

opinia: Koncert Gongów

Na koncerty do Jacka chodzę od 3 lat. Poleciłam je wielu swoim znajomym, którzy również na nue chodzą. Cudowny relaks, świetna terapią i masaż muzyczną falą. Po każdym koncercie jestem zrelaksowana, odprężona. Dziękuję 😘😘

opinia: Koncert Gongów

Na koncerty do Jacka chodzę od 3 lat. Poleciłam je wielu swoim znajomym, którzy również na nue chodzą. Cudowny relaks, świetna terapią i masaż muzyczną falą. Po każdym koncercie jestem zrelaksowana, odprężona. Dziękuję 😘😘

opinia:

Oczyszczające emocjonalnie, czułam się jak w Tybecie, prawdziwe wejście w trans. Polecam

opinia: Gongi

Cudowny relaks i błogostan podczas koncertu. Bardzo dziękuję.

opinia: Gongi

Cudowny relaks i błogostan podczas koncertu. Bardzo dziękuję.

opinia: Ceremonia dzwieku

Ciekawe doświadczenie, 2 godziny minely jak 20 minut. Najwiekszy blok czulam w klatce piersiowej i szyi. Dzwieki jakby omijaly te miejsca. Pojawialy sie tez wizje, lecace ptaki, sad, byly tez obrazy niepokojace, agresywne. Czuje sie zrelaksowana i zaciekawiona. Na...

opinia: Ceremonia dzwieku

Ciekawe doświadczenie, 2 godziny minely jak 20 minut. Najwiekszy blok czulam w klatce piersiowej i szyi. Dzwieki jakby omijaly te miejsca. Pojawialy sie tez wizje, lecace ptaki, sad, byly tez obrazy niepokojace, agresywne. Czuje sie zrelaksowana i zaciekawiona. Na...

opinia: Ceremonia dzwieku

Ciekawe doświadczenie, 2 godziny minely jak 20 minut. Najwiekszy blok czulam w klatce piersiowej i szyi. Dzwieki jakby omijaly te miejsca. Pojawialy sie tez wizje, lecace ptaki, sad, byly tez obrazy niepokojace, agresywne. Czuje sie zrelaksowana i zaciekawiona. Na...

opinia: Ceremonia dzwieku

Niesamowite przeżycie. Nie spodziewałam się takich doznań dźwiękowych, wizualnych i duchowych. Polecam

opinia: Ustawienia helingerowskie

Na ustawieniach byłam pierwszy raz w charakterze obserwatora. Jacek emanuje wyjatkową energią, z delikatnością i dużą uwagą podchodzi do każdego. Czułam, że jestem w bezpiecznej przestrzeni. Było i wzruszenie i lekkość. Dziękuję!

opinia: Ustawienia

Dzień dobry, niestety nie przekonały mnie i weszłam. Czy jest możliwość zwrotu pieniędzy? Pozdrawiam. Izabela Buczek

opinia: Sobota 13.01 20-22

Wspaniałe doświadczenie. Byłam pierwszy raz i chcę uczestniczyć w kolejnych. Piękne dźwięki. Uczta dla zmysłów i regeneracja.

opinia: Ajanta Toruń

Było super. Wyluzowałam i naładowałam akumulatory. Bardzo dziękuję Jacku Wiktorze

opinia: Ceremonia dźwięku 17.12.23

Wspaniałe wrażenia relaks ale i uzdrawianie koniecznie trzeba tego doświadczyć na sobie nie da się opisać cudowności dźwięku słowami. gorąco polecam z wdzięcznością Marta Nie mogę się doczekać kolejnego koncertu, na pewno będę.

opinia: Koncert gongów

Każdy koncert jest inny, ale zawsze dźwięki dotkną miejsc, które tego potrzebują i uwalniaj się emocje. Raz jest więcej spięć, bólu innym razem niesamowity relaks, sen, chrapanie, szloch, śmiech, radość.. Raz czujesz dreszcze, ciepło, chłód, ukłucia, kiedy indziej...

Ustawienia

Ustawienie systemowe to ultra-krótkoterminowa metoda pozwalająca uzyskać wgląd i uzdrowienie w tematach osobistych, rodzinnych i zawodowych.
Ustawienia na przestrzeni kilkudzisięciu lat miały swoje etapy ewolucji. W zależności od potrzeb uczestników, korzystam z różnych form, również z najnowszych odkryć Berta Hellingera (ustawienia Ciche). W swojej pracy wykorzystuję także moje doświadczenie z praktykami uważności, pracy z ciałem, emocjami, jak i z dźwiękiem.

W jaki sposób pracuję?

Propozycja ustawień w wydaniu, na które Cię zapraszam obejmuje jakości, które są wynikiem moich kilkunastoletnich doświadczeń w praktyce uważności (odosobnień) i głębokiego wglądu w rzeczywistość. 

Dla uczestników ta forma ustawień jest też medytacją i nauką doświadczania życia takim, jakim jest.
Doświadczenie siebie poza koncepcjami, w naturalnym przepływie emocji, fizyczności, pozwala uchwycić esencję naszego ducha.
Odczuwanie emocji w tej przestrzeni wydaje się naturalnym i oczywistym procesem. 

Ustawienia odbywają się w obecności głębokiego szacunku.
Szacunek ten rozumiany jest jako pełne uznanie miejsca i okoliczności w jakich znajduje się uczestnik, a także jego możliwości. Wielką wagę przykładam do prywatności uczestnika i jego rodziny czy przodków, niezależnie od tego czy żyją czy już odeszli. 

Ustawienia odbywają się w poszanowaniu ciszy i powagi doświadczenia. 

W przestrzeni tej czują się dobrze zarówno osoby, które pierwszy raz uczestniczą w ustawieniach, jak i zaawansowani uczestnicy. 

 

Dwie opcje uczestnictwa

Praca własna

Osoba, która pracuje z własnym tematem – mająca swoje ustawienie.

Co należy przygotować?
Potrzebne jest jedynie nazwanie symptomu, z którym przychodzisz – wystarczy, że jest to jedno czy dwa zdania.

Czy osoby początkujące mogę mieć własne ustawienia?
Tak. Z ustawień w formie pracy własnej mogą skorzystać osoby, które nigdy wcześniej nie zetknęły się z tą metodą. 

Obserwator i reprezentant

Opcja, w której osoba (za swoją zgodą) uczestniczy jako reprezentant w czyichś ustawieniach. 

Dzięki temu ma możliwość: 

  • poznać metodę zanim zdecyduje się na pracę własną 
  • zwiększyć swoje doświadczenie życiowe 
  • poprawić swoją inteligencję emocjonalną i intuicję 
  • rozwiązać również swój własny problem (jednak w przypadku reprezentowania nie ma gwarancji)

 

Informacje organizacyjne

Warsztat ustawień zaczynamy wstępem, gdzie omawiam podstawowe zasady naszej pracy w zespole oraz krótką medytacją. Ustawienie jednej osoby trwa zazwyczaj ok. 30 – 60 minut (choć czasami krócej jest równie wystarczająco). Pomiędzy ustawieniami robimy przerwy, według potrzeby uczestników, podczas których można skorzystać z przygotowanego małego bufetu.

Artykuły i podcasty 

Nowy artykuł

Na codzień jesteśmy świadkami nieobecności Ojców ( czy emocjonalnie, czy fizycznie), czy niedostępnych bo budzący lęk po przez przemoc i alkohol. Ale kiedy rozejrzymy się, sytuacja się zmienia. Coraz więcej jest tych mężczyzn którzy odnaleźli siebie, po przez świadomy wybór tego co działa, a co jest tylko nieaktualnym już echem histori. Mogą dać swoim dzieciom, to czego brak jest często przyczyną tylu trudności.

– zdolność do podejmowaniu decyzji i braniu konsekwencji
– umiejętność ryzyka, który służy życiu.
– życie na własnych warunkach
– tworzenie systemów, marek, finansowy dobrobyt
– balans w przestrzeni żywieniowej, odpoczynku i pracy
– trzeźwość i determinacja
– bezkompromisowe podeście do prawdy
– szacunek i pokora wobec większych, nauczycieli, rodziców, starszych
– stawianie granic i bezpieczeństwo

To tylko niektóre cechy, które płyną od tego co męskie.
Przestrzeń uznania tego co płynie od taty, tworzy szczerość wobec własnego serca. NIEZALEŻNIE od tego jak trudna czy lekka była nasza relacja z Tatą.
Przemoc, ból, cierpienie, złość. Ale także uznanie swoich obronnych postaw takich jak pogarda, przemoc wobec dzieci, parterów, a także BRAK NADZIEI. Tylko sięgając w mrok, możesz uzyskać jasność. Ta zasada przyświeca naszej wspólnej pracy.

jacekwiktor.pl/ustawienia

*** Praca indywidualna z osobami, dotkniętymi skutkiem wojny za wschodnią granicą. ***

Wojny. Nie sposób nazwać ogromu skutków jaki niosą i które ciągną swój cień przez pokolenia.
Zapraszam na sesje także osoby, które musiały pożegnać swoich mężów, partnerów, ojców swoich dzieci, którzy zginali za wschodnią granicą. Co robić, kiedy partner wbrew nas, decyduje się na służbę? Jak przetrwać ten okres? Jakie decyzje podjąć? W jaki sposób komunikować dzieciom tą trudne sytuacje, takie jak śmierć bliskich, w jaki sposób przeżyć żałobę i towarzyszyć podczas żałoby najbliższym, czy zabierać dzieci na pogrzeb?

Zapraszam do przestrzeni, w której odnajdziesz osobistą siłę, by samodzielnie podjąć ważne decyzje i siłę do przetrwania trudnego czasu.

Jacekwiktor.pl/ustawienia
Jacekwiktor.pl/sesje

Nowy artykuł

Dla osób którzy chcieliby prowadzić sesje indywidualne czy grupowe tak jak ja to robie, czy też wpleść tą metodę do swojej praktyki, zapraszam na cykl szkoleniowy: jacekwiktor.pl/masterclass

Termin : 7.03 19:30

Cykl jest on-line (będą też jedno spotkanie na żywo dla chętnych)
Spotykamy się w czwartki on-line: 10 spotkań w czwartki w okolicach 19:30.
i w poniedziałki (minimum 5 spotkań) pracując z własnymi tematami.
Na końcu szkolenia przewiduje także mini szkolenie w tworzeniu swojej oferty i podstawową wiedzę marketingową i techniczną – gwarantuje, że się przyda.

jacekwiktor.pl/masterclass

Nowy artykuł

A już dzisiaj na Pudzy i jutro na koncercie – zagra nowy potężny 91 cm gong. Zapraszam.

Nowy artykuł

A 9 Marca wieczorem – warsztat Bohaterowie. Wciel się w bohaterów, daj się porwać filmowej przygodzie doświadcz uwolnienia.

Warsztat poprowadzi Marika Liana, aktorka, lektorka, scenarzystka, artoterapeutka.
wstęp: 20 zł na ten moment.

jacekwiktor.pl/bohaterowie

Nowy artykuł

PIĄTEK w OLSZTYNIE 💛💛💛
i zachwycający CAŁONOCNY koncert z muzyką
gongów i mis
jacekwiktor.pl/olsztyn/

Jacek Wiktor

Przez 15 lat (od 2005 r.) miałem szczęście uczestniczyć w niemalże 1000-cu ustawień. Brałem udział jako reprezentant, uczestnik, a także asystent – pracując jako organizator ustawień wielu prowadzących (dr. Sławomira Sówki, Anny Winnickiej i Ewy Mikołajczak). Skończyłem 7 miesięczną szkołę ustawień cichych u Małgorzaty Rejchert-Lewandowskiej. Prowadzę własne grupy od ok. 5 lat. Oprócz tego uczestniczyłem w 6 kursach Vipassany, a także w kilkuset sesjach oddechowych. Od 2006 roku prowadzę Ceremonie Dźwięku – z muzyką gongów i mis kryształowych. Pracuję też od 2021 roku własną metodą SoulFullness, dzięki której można samemu uwalniać zamrożenia emocjonalne i odnajdywać wewnętrzny porządek. W 2022 roku opracowałem praktykę EnergyRings BodyWork – pozwalającą puścić napięcia i emocje z ciała. W 2023 roku poszerzyłem swoją ofertę o relaksujące Art&Bliss Meditation. Zapraszam również na Sesje Indywidualne oraz Sesje Grupowe Online.