fbpx

Ustawienia systemowe

Uzyskaj wgląd we własną rzeczywistość, doświadcz siebie prawdziwą/prawdziwego i żyj swoim życiem w pełni.

Symptomy i wyzwania to wołanie głosu, który chce być usłyszany, to tęsknota tego w nas, co chce być zobaczone. To głos powołania do spełniania się w życiu, takim jak nam jest to dane.
Jacek Wiktor

Zapisy

Ustawienia

Ustawienie systemowe to ultra-krótkoterminowa metoda pozwalająca uzyskać wgląd i uzdrowienie w tematach osobistych, rodzinnych i zawodowych.
Ustawienia na przestrzeni kilkudzisięciu lat miały swoje etapy ewolucji. W zależności od potrzeb uczestników, korzystam z różnych jego form, również z najnowszych odkryć Berta Hellingera (ustawienia Ciche). W swojej pracy wykorzystuje także moje doświadczenie z praktykami uważności, pracy z ciałem, emocjami a także z dźwiękiem. 

W jaki sposób pracuję?

Propozycja ustawień w wydaniu, na które Cię zapraszam, obejmuje także jakości, które są wynikiem moichkilkunastoletnich doświadczeń w praktyce uważności (odosobnień) i głębokiego wglądu w rzeczywistość. 

Dla uczestników ta forma ustawień jest też medytacją i nauką doświadczenia życia takim jakim jest. Doświadczać siebie poza koncepcjami, w naturalnym przepływie emocji, fizyczności, pozwala nam uchwycić esencje naszego ducha.  

Doświadczanie emocji w tej przestrzeni wydaje się naturalnym i oczywistym procesem.
Ustawienia odbywają się w przestrzeni głebokiego szacunku.
Szacunek ten rozumiany jako uznanie miejsca i okoliczności w jakim znajduje się uczestnik, a także jego możliwości. Wielką wagę przykładam do prywatności uczestnika i jego rodziny czy przodków, nie zależnie od tego czy żyją czy już odeszli. 

Ustawienia odbywają się w poszanowaniu ciszy i powagi doświadczenia. 

 

W tej przestrzeni czują się dobrze osoby, które pierwszy raz uczestniczą w ustawieniach jak i  zaawansowani uczestnicy. 

 

Dwie opcje uczestnictwa

Praca własna

Osoba, która pracuje z własnym tematem – mająca swoje ustawienie.

Co należy przygotować?
Jedynie, co jest potrzebne, to nazwanie symptomu, z którym przychodzisz – wystarczy, że jest to jedno czy dwa zdania.

Czy osoby początkujące mogę mieć własne ustawienia?
Osoby, które się nigdy nie zetknęły z metodą mogą skorzystać z pracy własnej.

Obserwator i reprezentant

Reprezentant to osoba, która uczestniczy jako reprezentant (za swoją zgodą) w czyichś ustawieniach, dzięki czemu:
– może poznać metodę i prowadzącego zanim zdecyduje się na pracę własną,
– to doskonały sposób, aby zwiększyć swoje doświadczenie życiowe,
– poprawić swoją inteligencję emocjonalną i intuicję,
– i najważniejsze: jest to jeden ze sposobów na to, by rozwiązać swój problem (w przypadku reprezentatów nie daję gwarancji).

 

Jacek Wiktor

Przez 15 lat (od 2005 r.) miałem szczęście uczestniczyć w niemalże 1000-cu ustawień, jako reprezentant, uczestnik, asystent pracując jako organizator ustawień wielu prowadzących. Byli to dr. Sławomir Sówka, Anna Winnicka  i Ewa Mikołajczak. Skończyłem też 7 miesięczną szkołę ustawień cichych u
Małgorzaty Reichert Lewandowskiej
.  Prowadzę własne grupy od ok. 5 lat.
Oprócz tego uczestniczyłem w 6 kursach Vipassany, a także w niezliczonych ilościach sesjach oddechowych. 2006 roku prowadzę też Ceremonie Dźwięku – z muzyką gongów i mis kryształowych. W 2021 roku odkryłem metodę doświadczenia wewnętrznej esencji i  wglądu – Soulfulness . Zobacz sesje indywidualne, sesje grupowe online