fbpx

ZAPISY I REZERWACJE

 

RELAKSACYJNY MASAŻ DZWIĘKIEM

Dźwięki gongów powodują mikro drgania w naszym ciele na poziomie komórkowym. Jest to bardzo przyjemne i relaksujące doznanie, któremu towarzyszy uwalnianie się endorfin, co w rezultacie podnosi nastrój i poprawia samopoczucie.

INSPIRACJA

Twórcze i niecodzienne kompozycje dźwięków gongów, wymykające się standardowym schematom myślenia sprawiają, że rodzi się w nas iskra inspiracji i pojawia się przestrzeń na nowe.

Harmonia i spokój

Stan wewnętrznej równowagi, który wprowadzają dźwięki gongów harmonizują nasz organizm, pozwalając na odpoczynek i głębokie uzdrowienie. 

Wasze historie i opinie

Radosław Krażewski: Generalnie cały ten koncert podobał mi się, zadziałał na mnie. Tak jak wspominałem tuż po koncercie, działanie dźwięków kojarzyło mi się z wiatrem, z oczyszczającym wiatrem. Wiatr ten przechodził przeze mnie i oczyszczał mnie. „Przepchane” zostały pewne kanały i przez nie zaczęła płynąć energia, której ujście najbardziej czułem w dłoniach. Generalnie czułem się świetliście tuż po sesji i jeszcze przez cały wieczór. Następnego dnia nastapił pewien „spadek”. Mój stan emocjonalny pogorszył się. Zaczęły wychodzic jakieś brudy. Zapewne coś się oczyszczało. Taki stan trwał jeszcze przez poniedziałek. Dziś wróciło do normy.

Agata Fabiszewska: Dzień dobry. Bardzo przyjemne doświadczenie. Relaksujące i odprezajace. Początkowo trochę zostałam ukołysana do snu, ale rzeczywiście takiego półsnu o jakim mówił Jacek. Później już całkiem świadomie, ale zaatakował mnie natłok myśli. Ogólnie wrażenie pozytywne. Sny rzeczywiście jakieś bogatsze, ale nie od razu tylko 2-3 noce później. Bardzo chętnie powtórzę takie doświadczenie. Pozdrawiam serdecznie.

Ania M: Witam. Pierwszy raz uczestniczyłam w tego typu koncercie i było to dla mnie nowe i ciekawe doświadczenie. Dźwięki działały na mnie kojąco i odprężająco na tyle, że zapadłam w półsen. Nie jestem jednak pewna czy bym to w przyszłości powtórzyła, gdyż oprócz powyższych właściwości, koncert nie wpłynął na mnie w żaden inny sposób. Pozdrawiam

NIEZAPOMNIANE ARTYSTYCZNE DOŚWIADCZENIE

prowadzi Jacek Wiktor

Koncert na gongach to artystyczne doświadczenie głęboko dotykające naszych emocji. Gra na gongu, choć spontaniczna, przebiega według określonego schematu, dzięki czemu wiele osób po koncercie ma poczucie katharsis i spokoju. 

Jacek Wiktor – terapeuta dźwiękiem, mistrz gongu, artysta.  Jego przygoda z koncertami na gongach zaczęła się w 2005 roku. Ukończył kurs gry na gongach i dźwiękoterapii u dr. Sławomira Sówki w tradycji Don Conreaux, który z kolei jest jednym z sześciu pierwszych nauczycieli Kundalini Joga. Jacek Wiktor po latach wypracował własną drogę prowadzenia koncertów opartą na doświadczeniach z dźwiękami oraz terapeutycznej i artystycznej podróży w głąb emocji. Jest miłośnikiem współczesnej muzyki poważnej i chętnie wykorzystuje tego rodzaju język w swoich utworach.