fbpx

 

Drogi uczestniku!

Już w sobotę 12.08 rozpocznie się te wyjątkowe wydarzenie – całonocny ceremoniał z muzyką gongów i mis.

Będziemy mieli do dyspozycji aż 5 potężnych gongów, misy kryształowe i harfę kryształową.  Będą nam towarzyszyć spadające gwiazdy, a nad ranem głos mew i szum morza.

Aktualizacja: będziemy mieli do dyspozycji teleskop Newtona – za pomocą którego będziemy mogli obserwować planety, gwiazdy i księżyc.

Zaczynamy o godz. 20:30, kiedy jeszcze jest w miarę jasno. Można przyjść wcześniej. O 19:00 zaczynają się zajęcia Jogi z Martą Wiśniewską (płatne 30 zł – można uiścić na miejscu)  kończymy ok. godziny 5:30-6:00 kiedy wstaje słońce. Aczkolwiek, nie ma problemu żeby zostać na plaży cały dzień 🙂

Miejsce: zapraszamy na plażę w miejscu „Koniec potoku Swelina”.-  wystarczająco blisko Sopotu, by nie było trudności z dojściem.

Poniżej mapa z dojściem: https://goo.gl/maps/9YhdzjU8YNEoq6Jb9

Ważne informacje:

0. Jeśli jedziesz pociągiem – koniecznie kup bilet z wyprzedzeniem:)

  1. Bardzo ważne jest wzięcie odpowiednio wygodnego i miękkiego materaca i karimaty (najlepiej nadmuchiwanej, poduszki, koców itd.. Najlepsze są składane materace

 

Druga sprawa – Koniecznie warto wziąć koc/ śpiwór – nigdy nie wiemy jakie temperatury będą w nocy.

2. Warto wziąć także namiot plażowy, lub zwykły namiot – który działa jak mały amfiteatr poprawiając wrażenia akustyczne, nie mówiąc też o poprawie komfortu słuchania podczas lekkiego deszczu czy chłodu.

 

3. Planujemy mini ognisko – w kociołku.
4. Toaleta znajduje się 100 m od miejsca w pobliskiej karczmie (można podjechać hulajnogą)  lub skorzystać z pobliskiego lasu.
5. Dobrze jest ograniczyć w tym dniu spożywanie cukrów i nabiału, które zaśluzowują organizm, nasz organizm lepiej funkcjonuje (i ciszej śpi).

6.Dodatkowe korzyści: INTENCJA

Drogi uczestniku, oprócz błogostanu, relaksu i wyjątkowo przyjemnego doświadczenia po całonocnej kąpieli w dźwiękach gongu, możesz także skorzystać z transformacyjnego charakteru Ceremonii.  W tym celu, przygotuj dla siebie intencje.  Intencja może obejmować sprawy zawodowe, relacyjne, zdrowotne.
Uczestnictwo w Ceremonii, może być okazją by uczcić ważną dla Ciebie sprawę, sukces. Podczas doświadczania dźwiękowej kąpieli buduje się także przestrzeń  do doświadczenia uczuć nie w pełni wyrażonych, zapomnianych, niedostrzeżonych. To wyjątkowe doświadczenie uwalniające nas z emocjonalnych  klatek, tak by móc przeżywać życie w pełni, tak jak jest nam to dostępne.

 

ps. pogoda zapowiada się idealna

 

Do zobaczenia!
Jacek Wiktor

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo