fbpx

Gong Pudża w Sopocie na plaży – informacje logistyczne

Drogi uczestniku!

Już w piątek rozpocznie się te wyjątkowe wydarzenie – całonocny ceremoniał z muzyką gongów i mis. Będziemy mieli do dyspozycji aż 3 potężne gongi i misy kryształowe.

Zaczynamy o godz. 21:00, godzinę wczęśniej niż planowaliśmy, ze względu na to że szybko się już ciemno robi.  kończymy ok. godziny 7:00.

Miejsce: zapraszamy na plażę w miejscu „Koniec potoku Swelina”.-  wystarczająco blisko Sopotu, by nie było trudności z dojściem.

Link do  lokalizacji:

Awaryjnie: w razie bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych koncert odbędzie się w klimatycznym Ukrytym Miejscu  (Sopot 81-805al. Niepodległości 787 ) – wyślemy wiadomość z informacją w przypadku jakichkolwiek zmian.

Poniżej mapa z dojazdem: https://goo.gl/maps/9YhdzjU8YNEoq6Jb9

Ważne informacje:

Uwaga – zapowiada się 15 stopni w nocy – koniecznie weź czapkę, ciepły śpiwór, a najlepiej namiot/namiot plażowy.

Jeśli jedziesz pociągiem – koniecznie kup bilet z wyprzedzeniem:)

  1. Bardzo ważne jest wzięcie odpowiednio wygodnego i miękkiego materaca i karimaty (najlepiej nadmuchiwanej, poduszki, koców itd.. Najlepsze są składane materace

 

Druga sprawa – Koniecznie warto wziąć koc/ śpiwór – nigdy nie wiemy jakie temperatury będą w nocy.

2. Warto wziąć także namiot plażowy – który działa jak mały amfiteatr poprawiając wrażenia akustyczne, nie mówiąc też o poprawie komfortu słuchania podczas lekkiego deszczu czy chłodu.

można także przynieść namiot

3. Planujemy mini ognisko – w kociołku.
4. Toaleta znajduje się 100 m od miejsca w pobliskiej karczmie (można podjechać hulajnogą)  lub skorzystać z pobliskiego lasu.
5. Dobrze jest ograniczyć w tym dniu spożywanie cukrów i nabiału, które zaśluzowują organizm, nasz organizm lepiej funkcjonuje (i ciszej śpi).

6.Dodatkowe korzyści: INTENCJA

Drogi uczestniku, oprócz błogostanu, relaksu i wyjątkowo przyjemnego doświadczenia po całonocnej kąpieli w dźwiękach gongu, możesz także skorzystać z transformacyjnego charakteru Ceremonii.  W tym celu, przygotuj dla siebie intencje.  Intencja może obejmować sprawy zawodowe, relacyjne, zdrowotne.
Uczestnictwo w Ceremonii, może być okazją by uczcić ważną dla Ciebie sprawę, sukces. Podczas doświadczania dźwiękowej kąpieli buduje się także przestrzeń  do doświadczenia uczuć nie w pełni wyrażonych, zapomnianych, niedostrzeżonych. To wyjątkowe doświadczenie uwalniające nas z emocjonalnych  klatek, tak by móc przeżywać życie w pełni, tak jak jest nam to dostępne.

Do zobaczenia!
Jacek Wiktor

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo