fbpx

Magdalena Bartkiewicz

Prowadząca uwalniające sesje oddechem Soulfullness. Absolwętka 2.5 miesięcznego kursu szkoleniowego SoulFullness u Jacka Wiktora.

Dostępne terminy spotkań

„Lepiej spróbować niż żałować, że się nie spróbowało, bo można zyskać dwa razy więcej niż się oczekiwało.”

 Magdalena Bartkiewicz

Rady, dzięki którym Twoje życie stanie się piękniejsze:

  • Czuj wdzięczność za wszystko, co Ci się przydarza.
  • Pokochaj swoje wewnętrzne dziecko.
  • Miej pozytywne relacje z innymi ludźmi
  • Dbaj o zdrowe odżywianie.
  • Medytuj, ćwicz, przebywaj dużo czasu w przyrodzie.

Najważniejszą osobą, która w pierwszej kolejności zasługuje na miłość i szacunek jesteś TY. Nie zapominaj tego.

Wędka zamiast ryby

Nie jestem uzdrowicielką. Moim zadaniem jest stworzyć przestrzeń do tego byś ty swoimi siłami, swoją dorosłością, doświadczył/doświadczyła prawdy o sobie. 

Indywidualne prowadzenie

Dodatkową korzyścią medytacji jest absolutne dostrojenie prowadzącego do uczestnika, dzięki czemu proces jest szyty „na miarę”. 

Uwalniająca moc oddechu

Specjalny połączony oddech, pozwala uwolnić zamrożone przed laty emocje, tym samym otworzyć ten obszar życia, który był niegdyś niedostępny

Głęboka obecność

To rodzaj niekoncepcyjnej medytacji, podczas której prowadzący patrzy na uczestnika i ten doświadcza wglądu w swoją rzeczywistość jako doświadczenie. Dzieje się tak bo prowadzący jak i uczestnik korzystają z przestrzeni poza oceną, poza nazywaniem, co pozwala obu stronom poczuć się bezpiecznie.

Magdalena Bartkiewicz, terapeutka

Pasjonatka zdrowego stylu życia, praktykująca wdzięczność. Od najmłodszych lat czułam, że jesteśmy czymś więcej, niż tylko ciałem. Z biegiem lat uświadomiłam sobie, że przychodzimy na ziemię, by doświadczać, by się kształcić i rozwijać. Wiem też, że blokady i kłopoty są nam potrzebne, ale tylko na chwilę. 🙂 Sama uwolniłam się od tego, co mi nie służyło i postanowiłam pomagać też innym ludziom, by odnaleźli głębię swojego „ja”.

Tematy uczestników

Poniżej lista tematów, z którymi pracowałam z uczestnikami 

Brak organizacji czasu lub w ogóle brak czasu, skupienia, motywacji

Problemy w rodzinie, zdrowotne, w relacjach

Poczucie beznadziejności, niewystarczalności

Nadodpowiedzialność, branie za dużo na siebie

Brak stabilności emocjonalnej, życiowej, finansowej, zawodowej

Nieumiejętność odpoczywania

Pracoholizm

Obawa przed bliskością, dotykiem

Lęki, fobie

Stres, smutek, depresja

Brak samodzielnego podejmowania decyzji

Problem z wyrażaniem siebie

Blokady przed rozmawianiem z ludźmi

Kilka słów o praktyce uwalniania

Podczas pracy z Klientami nauczyłam się reagować na dane zachowania, podchodzić indywidualnie do każdego, gdyż nawet ten najmniejszy problem jest ważny. Często od niego zaczyna się fala blokad i przez to nie potrafimy jej zatrzymać. W mojej pracy skupiam się na ujrzeniu w Tobie potencjału, który już masz, ale nie jesteś tego świadomy/świadoma, ale i na uzewnętrznieniu naturalnego piękna Twojej duszy. Klienci po spotkaniach ze mną wychodzą zrelaksowani, uwolnieni, szczęśliwi, często też wzruszeni. Daje mi to motywację, by podporządkować swoje życie pracy z ludźmi. Czerpię niesamowitą satysfakcję z możliwości pomocy Tobie i efektów, która ta terapia za sobą niesie.
Widzę więcej, dzięki temu łatwiej jest mi dostroić się do Ciebie i odnaleźć rozwiązanie

Filozofia praktyki SoulFullness

Zapraszam do niezwykle skutecznej praktyki uwalniania, która jest jednocześnie czystą formą medytacji, doświadczeniem bycia, doświadczeniem głębokiej obecności.
To jedna z tych naturalnych medytacji w której nie ma koncepcji. Z zewnątrz praktyka wygląda tak, że prowadzący patrzy na uczestnika, a on głębiej oddychając zaczyna doświadczać wyjątkowo szczerze i bezkompromisowo swojej rzeczywistości. Nie może obyć się od emocji. Uczestnik nie tylko doświadcza, ale także sam odkrywa jak to jest, by móc praktykować samemu.

Jak metoda została odkryta
Odkrywcą tej praktyki jest Jacek Wiktor. Jacek odkrył, że świadomość nie jest stanem kreacji, tylko pewnego rodzaju dostrojeniem się. Odkrył to dostrająjac się przez 15 lat do uczestników jego koncertów na gongach. Głębia pozaczasowej ciszy, która jest zawsze u podłoża dżwięku tych instrumentów ale także niestrudzone odkrywanie siebie po przez techniki oddechowe, uważnościowe, czy Ustawienia Systemowe ostatecznie przybrały kształt praktyki, która w sumie nie powinna mieć nazwy.  Ponieważ sama nie ma formy i właśnie dlatego działa, bazuje na pewnym paradoksie, o którym można wiele wyczytać w książkach mistyków. Dlatego też ta praktyka nie jest męcząca dla żadnych ze stron, budzi zaufanie i łatwo jej się nauczyć.

Dlaczego podczas praktyki przeżywamy emocje

Najprościej mówiąc: ponieważ zostały wcześniej stłumione. Kiedy emocja zostaje słumiona, zamrożona w ciele, pojawia się koncepcja dotycząca rzeczywistości. Np. Windy są niebezpieczne. Stało się to np. w umyśle małego chłopca, który bardzo przestrzaszył się zamykanych drzwi windy. Lęk narodził się w nim niespodziewanie, więc mechanizm obronny systemu nerwowego szybko stłumił emocje.
Oprócz koncepcji tworzy się tez napięcie w ciele. Tłumienie, jest pewnym rodzajem gwałtu, przemocy.  Postawieniem silnej granicy, która na poziomie symbolicznej jawi się jako walka z losem, z życiem, a na poziomie doświadczania codzienności jawi się jako ciężar, konflikt z innymi uczestnikami życia społecznego.

Doświadczenie Soulfullness jest doświadceniem Teraz, wraz z znim uwalnia się wszystko to co już nieaktualne. Czyli zamrożone/stłumione emocje.

Indywidualne prowadzenie

Dodatkową korzyścią medytacji jest absolutne dostrojenie prowadzącego do uczestnika, dzięki czemu proces jest szyty „na miarę”.
Dzięki prowadzącemu, uczestnicy korzystają z umiejętności szybkiego nauczania na poziomie energetycznym, co daje fenomenalne efekty jeśli chodzi o uwolnienie niesłużących już życiu wzorców i schematów.

Te dwa elementy – nieobecne u większości praktyk opartych na sztywnych schematach są wyjątkową szansą na szybką poprawę jakości życia i cieszenia się obudzeniem.

Własna praktyka

Uczestnicy pod koniec kursu, uczą się sami praktykować tę formę urzeczywistniania swojej osoby.

Jak wygląda praktyka
Podczas medytacji uczestnik w zupełnej ciszy patrzy na prowadzącego i uzyskuje wgląd w swoją rzeczywistość.

Kontakt ze mną

Call

(855)-491-9967

Email

optima@yoursite.com

Address

1234 Divi St. #100, San Francisco, CA 93150

Hours

Mon – Fri: 10am – 9pm
Weekends: 10am – 3m