fbpx

Małgorzata Szew

Prowadząca uwalniające sesje oddechem Soulfullness. Absolwętka 2.5 miesięcznego kursu szkoleniowego SoulFullness u Jacka Wiktora.

Dostępne terminy kursów

„Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi”

Ivona Pavlik

Uwalniająca moc oddechu

Specjalny połączony oddech, pozwala uwolnić zamrożone przed laty emocje, tym samym otworzyć ten obszar życia, który był niegdyś niedostępny

Głęboka obecność

To rodzaj niekoncepcyjnej medytacji, podczas której prowadzący patrzy na uczestnika i ten doświadcza wglądu w swoją rzeczywistość jako doświadczenie. Dzieje się tak bo prowadzący jak i uczestnik korzystają z przestrzeni poza oceną, poza nazywaniem, co pozwala obu stronom poczuć się bezpiecznie.

Wędka zamiast ryby

Nie jestem uzdrowicielką. Moim zadaniem jest stworzyć przestrzeń do tego byś ty swoimi siłami, swoją dorosłością, doświadczył/doświadczyła prawdy o sobie. 

Indywidualne prowadzenie

Dodatkową korzyścią medytacji jest absolutne dostrojenie prowadzącego do uczestnika, dzięki czemu proces jest szyty „na miarę”. zeniem. 

Małgorzata Szew, terapeutka

Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Tematy uczestników

Poniżej lista tematów, z którymi pracowałam z uczestnikami 

– „trudno mi powiedzieć z czym chce przyjść, ale mam przeczuczucie, że u Ciebie się dowiem”
– „mam problem z wyrażaniem siebie”
– „chciałabym/chciałbym pożegnać związek i mieć ten etap za sobą”
– „wyszłam ze wsolnoty relignej/klasztoru i szukam swojego miejsca w życiu”
– „tesknię za spokojem”
– „żle mi się kojarzy kobiecość, a tęsknie do tego by być kobietą w lekkości”
– „chciałabym pracować z ludźmi, ale coś mnie blokuje”
– „czuję smutek, przygnębienie – nie wiem, skąd to się bierze, chciałabym to pożegnać/uwolnić”
– „mam spięte, zablokowane ciało na bliskość”
– „potrzebuję głębszego kontaktu ze swoimi emocjami”
– „chciałabym uwolnić się od efektów krytyki ze strony rodziców czy opiekunów”
– „chcicałabym zmienić zawód, niestety coś mnie blokuje”
– „nie mam czasu na nic, zajmuje się wszystkimi/wszystkim tylko nie sobą”
– „czuję żal, poczucie niedostatku, chciałabym to rozwiązać, czuje, że przez to jestem ciężarem dla innych”
– „chciałabym sie czuć bardziej samodzielna, dorosła”

Moje doświadczenie.

Praca z zamrożeniami emocjonalnymi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Symptomy i objawy fizyczne
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Filozofia praktyki SoulFullness

Zapraszam do niezwykle skutecznej praktyki uwalniania, która jest jednocześnie czystą formą medytacji, doświadczeniem bycia, doświadczeniem głębokiej obecności.
To jedna z tych naturalnych medytacji w której nie ma koncepcji. Z zewnątrz praktyka wygląda tak, że prowadzący patrzy na uczestnika, a on głębiej oddychając zaczyna doświadczać wyjątkowo szczerze i bezkompromisowo swojej rzeczywistości. Nie może obyć się od emocji. Uczestnik nie tylko doświadcza, ale także sam odkrywa jak to jest, by móc praktykować samemu.

Jak metoda została odkryta
Odkrywcą tej praktyki jest Jacek Wiktor. Jacek odkrył, że świadomość nie jest stanem kreacji, tylko pewnego rodzaju dostrojeniem się. Odkrył to dostrająjac się przez 15 lat do uczestników jego koncertów na gongach. Głębia pozaczasowej ciszy, która jest zawsze u podłoża dżwięku tych instrumentów ale także niestrudzone odkrywanie siebie po przez techniki oddechowe, uważnościowe, czy Ustawienia Systemowe ostatecznie przybrały kształt praktyki, która w sumie nie powinna mieć nazwy.  Ponieważ sama nie ma formy i właśnie dlatego działa, bazuje na pewnym paradoksie, o którym można wiele wyczytać w książkach mistyków. Dlatego też ta praktyka nie jest męcząca dla żadnych ze stron, budzi zaufanie i łatwo jej się nauczyć.

Dlaczego podczas praktyki przeżywamy emocje

Najprościej mówiąc: ponieważ zostały wcześniej stłumione. Kiedy emocja zostaje słumiona, zamrożona w ciele, pojawia się koncepcja dotycząca rzeczywistości. Np. Windy są niebezpieczne. Stało się to np. w umyśle małego chłopca, który bardzo przestrzaszył się zamykanych drzwi windy. Lęk narodził się w nim niespodziewanie, więc mechanizm obronny systemu nerwowego szybko stłumił emocje.
Oprócz koncepcji tworzy się tez napięcie w ciele. Tłumienie, jest pewnym rodzajem gwałtu, przemocy.  Postawieniem silnej granicy, która na poziomie symbolicznej jawi się jako walka z losem, z życiem, a na poziomie doświadczania codzienności jawi się jako ciężar, konflikt z innymi uczestnikami życia społecznego.

Doświadczenie Soulfullness jest doświadceniem Teraz, wraz z znim uwalnia się wszystko to co już nieaktualne. Czyli zamrożone/stłumione emocje.

Indywidualne prowadzenie

Dodatkową korzyścią medytacji jest absolutne dostrojenie prowadzącego do uczestnika, dzięki czemu proces jest szyty „na miarę”.
Dzięki prowadzącemu, uczestnicy korzystają z umiejętności szybkiego nauczania na poziomie energetycznym, co daje fenomenalne efekty jeśli chodzi o uwolnienie niesłużących już życiu wzorców i schematów.

Te dwa elementy – nieobecne u większości praktyk opartych na sztywnych schematach są wyjątkową szansą na szybką poprawę jakości życia i cieszenia się obudzeniem.

Własna praktyka

Uczestnicy pod koniec kursu, uczą się sami praktykować tę formę urzeczywistniania swojej osoby.

Jak wygląda praktyka
Podczas medytacji uczestnik w zupełnej ciszy patrzy na prowadzącego i uzyskuje wgląd w swoją rzeczywistość

Kontakt ze mną

Call

(855)-491-9967

Email

optima@yoursite.com

Address

1234 Divi St. #100, San Francisco, CA 93150

Hours

Mon – Fri: 10am – 9pm
Weekends: 10am – 3m