fbpx

Liryczna podróż w sercu Bieszczad

Ahoj Bieszczady!

  „Z całego serca zapraszam na przygodę po spokój, piękno i głębię. Dla wszystkich tych którzy kochają odkrywać nieznane, piękno natury i odkrywania siebie w różnych miejscach z róznymi ludźmi. „

Jacek – prowadzący

  „Jeszcze w Bieszczadach nie byłam ale uwielbiam podróże i nie mogę się doczekać kolejnej przygody z Jackiem. Mam nadzieje że dołączysz! „
Martyna – Organizator

 

Informacje

Miejsce: Bieszczady
Termin:
1.08 – 7.08
Noclegi:
Pod namiotami i w schorniskach
Pozimiem trudności: Średni
Wyżywienie: wspólne gotowanie, lub we własnym zakresie
Wiek uczestników:
16-35 lat

Kliknij aby zobaczyć opcje:

Praktyka i Kurs Medytacji SoulFullness

” Soulfullness – Ta bardzo szybka praktyka uwalniająca, oparta na oddechu i doświadczeniem zobaczenia siebie. „

Podczas codziennych medytacji uważności poczujesz, jak stres i napięcie wualniają się  się, a Ty stajesz się bardziej obecny i zrelaksowany.

Dzieje się tak ponieważ uwlnione emocje i przekonania już nie kotwiczą nas w w naszej przeszłości czy naszego rodu.

Każdy może się tej praktyki nauczyć samemu.

Magia Wycieczek w Ciszy

Wędrówki w ciszy 

Cisza i Piękno Natury i Medytacja – to dwa składniki kóre pozwolą nam doświadczyć stanu Tu i Teraz.

Mówimy przede wszystkim do Siebie. To jest całkowicie normalne, bo na pewnym podstawowym poziomie rozwoju potrzebujemy nieustannie Tworzyć Siebie. Zapraszam jednak by zrobuć krok dalej by dotknąć tajemnicy swojego istenienia.
Jacek

„Podróże w Ciszy, to piękne doświadczenie. Sama od wielu lat tak podróżuje, niestety nie jest to łatwe by znaleść taką grupę, w której będzie to możliwe. Tutaj właśnie będziemy podróżować tak jak lubie. „

Martyna

Muzyczna przygoda z mantrami

Podczas podróży, będzie wiele okazji na wspólne matrowanie przy ogniskach. Wibracja muzyki, pozwoli podnieść nasze poczucie bezpieczeństwa przez poczucie jedności ze sobą, grupą i otaczającą naturą.

Proponowane trasy

Połonina Wetlińska: Szlak prowadzący przez majestatyczne górskie łąki, gdzie noclegi pod gwiazdami dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Bukowe Berdo: Malownicza trasa wśród bukowych lasów, idealna dla miłośników dzikiej przyrody.

Tarnica: Najwyższy szczyt Bieszczad, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na okolicę.

Jacek Wiktor

Jacek Wiktor jest doświadczonym nauczycielem, terapeutą i prowadzącym ceremonie dźwięku. Jego pasją jest praca z muzyką, wibracjami gongów i mis, które stanowią naturalne pomosty do serc i ciał uczestników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i głębokiemu zrozumieniu prostoty istnienia, Jacek pomaga innym odkrywać wewnętrzny spokój i harmonię.

Martyna Sworczuk

Martyna zadba o organizacyjną część wydarzenia. Na codzień studentka architektury wnętrz i prowadząca Ceremonię Dźwięku z muzyką gongów i mis. Absolwętka rocznego kursu medytacji i gry na gongach i misach u Jacka Wiktora.

Opinie Uczestników

Ania

Jestem wdzięczna Jackowi za podzielenie się magiczną krainą położoną nad jeziorem Como w włoskiej Lombardii. Zakątek świata gdzie przyroda swym pięknem zniewala. Codzienne medytacje, górskie wędrówki, wieczorne ustawienia systemowe oraz sporo swobody by korzystać z piękna nadjeziornych przestrzeni.

Marta Kempińska

Byłam na obozie medytacyjnym w Bergamo. Super event, miła atmosfera i fajna zgrana ekipa 🙂 Bardzo odpoczęłam psychicznie i wróciłam z uczuciem zrzucenia ogromnego ciężaru. Polecam serdecznie wszystkim.

Agnieszka

Udział w warsztatach z Jackiem był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Gongi i misy wprowadziły mnie w głęboki stan relaksu, a ustawienia systemowe pomogły zrozumieć wiele aspektów mojego życia. Polecam każdemu, kto szuka wewnętrznego spokoju.

Gdzie zaczynamy

Adres:

1.08 Miasto Sanok.
Dworzec kolejnowy.
Lub w innym miejscu, kóre w grupie ustalimy

;

Co należy zabrać

Plecak
Namiot 
Peleryna na deszcz
Buty do chodzenia w górach

 

 

 

Zapisz się na Newsletter

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami organizowanymi przez Jacek Wiktor. Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o koncertach na gongach, ustawieniach systemowych i sesjach indywidualnych.

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo