fbpx

Wolne terminy sesji indywidualnych

 Zapraszam na tematyczną indywidualną sesje. 

 

Sesje prowadzone są z poszanowaniem gotowości i możliwości uczestnika a także prywatności jego i osób których temat dotyczy.

Ten kto szuka czy ma aspiracje do tego by znaleźć i kroczyć swoją ścieżką zawodową / życiową, staje wobec następujących wyzwań:

  • odróżnienie własnych aspiracji od tych narzuconych, lub tych wobec których czujemy się lojalni –  najczęściej spowodowaną nieadekwatną (odwróconą) relacją wobec rodziców, a także pewnym wzorcem rodzinnym czy społecznym
  • funkcjonowanie w sytuacji lęku przed rozpoczęciem czy lęku przed zakończeniem.
  • wyzwanie zdobycia wiedzy i doświadczeniu w tym jak zaczynać, z poczuciem lekkości i kontrolowanego ryzyka. 
  • uznanie nauczycieli, przodków, rodziców, okoliczności, wcześniejszych pracodawców.
  • uznanie swoich porażek i zwycięstw
  • wzięcie za siebie odpowiedzialności za swój los i możliwości. 
  • wystarczająca świadomość swoich zasobów i jakości
  • wystarczająca świadomość swoich słabszych stron
  • umiejętności i doświadczeniu w prowadzeniu działalności, czy umiejętności w znalezieniu swojego miejsca przy pracy na etacie. 

Lista może wyglądać na długą ale już po pierwszej sesji uczestnicy widzą zmiany, natomiast sam proces odkrywania kończy się w okolicy 3-5 sesji. (2-3 miesiące) 

Sesja jest tak zaprojektowana – by wyodrębnić faktyczne źródło problemu i z nim pracować.  W pierwszej kolejności diagnozujemy wyzwania/przeszkody, które stoją na drodze odkrycia swojego powołania. Uwalniając się od przeszkód, spontanicznie pojawia się wgląd dotyczące naszej życiowej misji. Wraz z nim, doświadczamy radości, motywacji. Cieszymy się na sam zamiar zrobienia kolejnego kroku. 

Dla osób zainteresowanych pogłębioną pracą zapraszam na kolejny „cykl na własnej drodze” – dotyczących pełniejszej realizacji i utrzymaniu swojego powołania.

 

Podczas sesji pokazuje sposoby i ćwiczenia, w jaki sposób identyfikować cudze/własne. Służe pomocą w uwalnianiu się od lęku, poczucia winy. Wykonamy też energetyczną pracę, gdzie będziesz mógł doświadczyć i odkryć swoje powołanie. Pokaże Ci także, w jaki sposób te powołanie utrzymać w obliczu wewnętrznych i zewnętrznych przeciwności. Podczas sesji, podzielę się doświadczeniem jak zaczynać z lekkością, korzystając z dostępnych Ci zasobów i wiele wiele więcej.

Zapraszam z uśmiechem z życzeniami sukcesów!
Jacek Wiktor

 

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo