fbpx

ZAPISY I REZERWACJE

Miejsce: Ajanta Centrum Rozowju. Sz. Chełmińska 238

Uwaga: z wykupionego karnetu mogą korzystać członkowie rodziny i osoby bliskie.

Pomimo sytuacji z wirusem koncerty odbywają się według planu.

RELAKSACYJNY MASAŻ DŹWIĘKIEM

Dźwięki gongu powodują mikrodrgania naszego ciała na poziomie komórkowym. Są przyjemne i powodują uwalnianie endorfin. To sprawia, że stanowią bardzo przyjemny masaż całego ciała.

INSPIRACJA

Niezwykłe dźwięki gongu zagrane w niecodzienny, twórczy sposób wymykają się racjonalnym i konceptualnym schematom myślenia. Rodzi się w nas iskra inspiracji, pojawiają się nowe drogi.

HARMONIA I SPOKÓJ

Harmonia  stworzona przez kaskady dźwięków gongów przyniesie Ci wewnętrzny spokój, w którym może nastąpić głębokie uzdrowienie.

Wasze historie i opinie

Radosław Krażewski Generalnie cały ten koncert podobał mi się, zadziałał na mnie. Tak, jak wspominałem tuż po koncercie, działanie dźwięków kojarzyło mi się z wiatrem, z oczyszczającym wiatrem. Wiatr ten przechodził przeze mnie i oczyszczał mnie. „Przepchane” zostały pewne kanały i przez nie zaczęła płynąć energia, której ujście najbardziej czułem w dłoniach. Generalnie czułem się świetliście tuż po sesji i jeszcze przez cały wieczór. Następnego dnia nastapił pewien „spadek”. Mój stan emocjonalny pogorszył się. Zaczęły wychodzić jakieś brudy. Zapewne coś się oczyszczało. Taki stan trwał jeszcze przez poniedziałek. Dziś wróciło do normy.

Agata Fabiszewska Dzień dobry, bardzo przyjemne doświadczenie. Relaksujące i odpreżające. Początkowo trochę zostałam ukołysana do snu, ale rzeczywiście takiego półsnu o jakim mówił Jacek. Później już całkiem świadomie, ale zaatakował mnie natłok myśli. Ogólnie wrażenie pozytywne. Sny rzeczywiście jakieś bogatsze, ale nie od razu tylko 2-3 noce później. Bardzo chętnie powtórzę takie doświadczenie. Pozdrawiam serdecznie.

Ania M. Witam, pierwszy raz uczestniczyłam w tego typu koncercie i było to dla mnie nowe i ciekawe doświadczenie. Dźwięki działały na mnie kojąco i odprężająco na tyle, że zapadłam w półsen. Nie jestem jednak pewna czy bym to w przyszłości powtórzyła, gdyż oprócz powyższych właściwości, koncert nie wpłynął na mnie w żaden inny sposób. Pozdrawiam.

NIEZAPOMNIANE ARTYSTYCZNE DOŚWIADCZENIE

prowadzi: Jacek Wiktor

Koncert na gongach to artystyczne doświadczenie głęboko dotykające naszych emocji. Gra na gongu, choć spontaniczna, przebiega według określonego schematu, dzięki czemu wiele osób po koncercie ma poczucie katharsis i spokoju.

Jacek Wiktor – artysta, mistrz gongu, na co dzień artysta, projektant, kreator.  Jego przygoda z koncertami na gongach zaczęła się w 2005 roku. Ukończył kurs gongów u dr. Sławomira Sówki w tradycji Don Conreaux, który z kolei jest jednym z trzech głównych nauczycieli Kundalini Joga. Jacek Wiktor po latach wypracował własną drogę prowadzenia koncertów opartą na doświadczeniach z dźwiękami i artystycznej podróży w głąb emocji. Jest miłośnikiem współczesnej muzyki poważnej i chętnie wykorzystuje tego rodzaju język w swoich utworach.

Współprowadzi także Vibreath, czyli terapeutyczne sesje oddechowe ze znaną psychoterapeutką Ewą Mikołajczak.