fbpx

Na co dzień jesteśmy świadkami nieobecności Ojców ( czy emocjonalnie, czy fizycznie), czy niedostępnych bo budzący lęk po przez przemoc i alkohol. Ale kiedy rozejrzymy się, sytuacja się zmienia. Coraz więcej jest tych mężczyzn którzy odnaleźli siebie, po przez świadomy wybór tego co działa, a co jest tylko nieaktualnym już echem histori. Mogą dać swoim dzieciom, to czego brak jest często przyczyną tylu trudności.

– zdolność do podejmowaniu decyzji i braniu konsekwencji
– umiejętność ryzyka, który służy życiu.
– życie na własnych warunkach
– tworzenie systemów, marek, finansowy dobrobyt
– balans w przestrzeni żywieniowej, odpoczynku i pracy
– trzeźwość i determinacja
– bezkompromisowe podeście do prawdy
– szacunek i pokora wobec większych, nauczycieli, rodziców, starszych
– stawianie granic i bezpieczeństwo

To tylko niektóre cechy, które płyną od tego co męskie.
Przestrzeń uznania tego co płynie od taty, tworzy szczerość wobec własnego serca. NIEZALEŻNIE od tego jak trudna czy lekka była nasza relacja z Tatą.
Przemoc, ból, cierpienie, złość. Ale także uznanie swoich obronnych postaw takich jak pogarda, przemoc wobec dzieci, parterów, a także BRAK NADZIEI. Tylko sięgając w mrok, możesz uzyskać jasność. Ta zasada przyświeca naszej wspólnej pracy.

jacekwiktor.pl/ustawienia

*** Praca indywidualna z osobami, dotkniętymi skutkiem wojny za wschodnią granicą. ***

Wojny. Nie sposób nazwać ogromu skutków jaki niosą i które ciągną swój cień przez pokolenia.
Zapraszam na sesje także osoby, które musiały pożegnać swoich mężów, partnerów, ojców swoich dzieci, którzy zginali za wschodnią granicą. Co robić, kiedy partner wbrew nas, decyduje się na służbę? Jak przetrwać ten okres? Jakie decyzje podjąć? W jaki sposób komunikować dzieciom tą trudne sytuacje, takie jak śmierć bliskich, w jaki sposób przeżyć żałobę i towarzyszyć podczas żałoby najbliższym, czy zabierać dzieci na pogrzeb?

Zapraszam do przestrzeni, w której odnajdziesz osobistą siłę, by samodzielnie podjąć ważne decyzje i siłę do przetrwania trudnego czasu.

Jacekwiktor.pl/ustawienia
Jacekwiktor.pl/sesje

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo