fbpx

Dzisiejszy uczestnicy kursu (sesji) SoulFullness mieli trudną przeprawę. Rozmontować kamuflaż. Wykorzystaliśmy do tego pewną technikę – która pozwalała wrócić do sytuacji w której chowamy się za kamuflażem i wybrać inną drogę.

Przykłady dosyć powszechnych kamuflarzy:

⦾ Kiedy nie czujesz uczuć, nie potrafisz ich nazywasz – w dorosłym życiu zwykle uczysz się to ukrywać, a nawet wykorzystywać w przestrzeni społecznej czy z bliskimi. Ostatecznie jednak, nie sprawdza się w bliskich relacjach.
⦾ Kiedy „nic nie robisz” – i nauczysz się markować działania, budować nieprawdziwy wizerunek, opierać się na inicjatywie innych.
⦾ Kiedy grasz swoim wizerunkiem, okłamując siebie i innych, budując awatar licząc na to, że Cię to zmotywuje do działania.

Kamuflarz jest przydatny, pozwala przetrwać, „nie rozpaść się”, jednocześnie jest silnie uzależniający. Nie pozwala nam wzrosnąć do dorosłości. Powoduje też stagnacje – poczucie stania w miejscu.

Uczestnicy, przyszli terapeuci – uczyli się rozmontować swój kamuflaż, tak by zbudować wiarygodność wobec siebie i siłę do działania.

Osobom zainteresowanych sesjami uwalniania – zapraszam na jacekwiktor.pl/sesje – indywidualne i grupowe (w każdy wtorek lub poniedziałek ok. 20:00)

najlepszego!

ps.
już nie długo w sprzedaży: Anatomia Mroku – Kurs uwalniania i audiobook – ponad 300 moich sesji indywidualnych ( ponownie odtworzonych, tym razem dla szerokiego odbiorcy)

można kupić w przedsprzedaży.
jacekwiktor.pl/anatomiamroku

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo