fbpx

Witam Cię dzisiaj bardzo serdecznie. Podzielę się z Tobą w paru słowach o równowadze. Dla wielu osób jest to duża wartość, więc czemu nie sprawić aby ta równowaga nie przejawiała sie w nas w głębszej postaci.

Jak osiągnąć równowagę?

My sami jesteśmy w ciągłej zmianie. A świat zewnętrzny również, dlatego Instrukcji, jak osiągnąć równowagę próżno szukać. Przynajmniej z mojej perspektywy, mogę powiedzieć że droga do wewnętrznej równowagi, wiedzie po przez dostrojenie się. W pierwszej kolejności, dostrojenie się do nas samych, doświadczenie siebie, potem ze światem zewnętrznym.

To że nie ma instrukcji, nie znaczy że nie można się tego nauczyć. Jeszcze lepsza wiadomość jest taka że nie wymaga to wysiłku. Raczej polega na puszczeniu, kontroli, myśli, pozwoleniu sobie na czyste bycie. Chmm, i teraz pewnie część z Was, uznała to za bardzo zła wiadomość:):):)

Warto skorzystać z kąpieli dźwiękowych z muzyką gongów – tam puścić i odpuścić kontrolę jest stosunkowo proste.  Relaksuje się nasze ciało, umysł, całe nasze jestestwo. Doświadczamy błogiego spokoju, i w tym momencie dzieje sie coś niezwykłego, doświadczamy dostrojenia się. Przychodzi głęboki spokój – tak jakbyśmy zaczęli doświadczać czegoś większego od nas.

A jak się to przejawia w życiu?

Stan równowagi – to proces postępujący, i chyba pierwszym takim symptomem, po którym możemy poznać że coś się dobrego dzieje to to że jakoś zauważamy, kiedy podjąć działanie, kiedy odpuścić.

Konsekwencją tego jest to jak już podejmujemy działanie, to wysokiej jakość.  Ostatecznie bilans energetyczny (czyli to co zainwestowaliśmy i co co zyskaliśmy) jest dla nas korzystny. Tak buduje się w naszym życiu stan równowagi.

Jestem w trakcie nagrywania dla Was części Premium:)  Czyli nagrania z dźwiękami gongów, mis i ćwiczenia, które należy wykonać w na ulicy w mieście. Jeśli jesteś zainteresowany kliknij tutaj:

ZAPISY I REZERWACJE

Uwaga: z wykupionego karnetu mogą korzystać członkowie rodziny i osoby bliskie.

Pomimo sytuacji, koncerty odbywają się według planu

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo