fbpx

Drogi uczestniku!

To już  w piątek będziemy mieli okazje doświadczyć Gong Pudży – całonocnego ceremoniału z muzyką gongów i mis kryształowych. To wydarzenie, jest poświęcone archetypowi żywiołu wiatru, z tej okazji przygotowaliśmy odpowiednią oprawę wokalną i poezje.

Zapowiada się piękne wydarzenie. Dziękuje, że będziesz na nim.

Zaczynamy o g. 22:15, rejestracja od 22:00, kończymy rankiem  ok. 7:30 rano.

Miejsce: AnyaYoga Zygmunta Krasińskiego 35A, 01-784 Warszawa

 

Jest około 30 uczestników. W razie pytań prosimy o kontakt 720 720 289.

Ważne informacje:

  1. Bardzo ważne jest wzięcie odpowiednio wygodnego i miękkiego materaca i karimaty (najlepiej nadmuchiwanej, poduszki, koców itd.. Najlepsze są nienadmuchiwane materace.

oprócz tego poduszki, koca, śpiwora, tak by było bardzo wygodnie.

  1. Dobrze jest ograniczyć w tym dniu spożywanie cukrów i nabiału, które zaśluzowują organizm, nasz organizm lepiej funkcjonuje (i ciszej śpi)
  2. W trakcie Ceremonii będzie dostępne skromne wegetariańskie jedzenie, napoje.
  3. Dodatkowe korzyści: INTENCJA

Drogi uczestniku, oprócz błogostanu, relaksu i wyjątkowo przyjemnego doświadczenia po całonocnej kąpieli w dźwiękach gongu, możesz także skorzystać z transformacyjnego charakteru Ceremonii.  W tym celu, przygotuj dla siebie intencje.  Intencja może obejmować sprawy zawodowe, relacyjne, zdrowotne.
Uczestnictwo w Ceremonii, może być okazją by uczcić ważną dla Ciebie sprawę, sukces. Podczas doświadczania dźwiękowej kąpieli buduje się także przestrzeń  do doświadczenia uczuć nie w pełni wyrażonych, zapomnianych, niedostrzeżonych. To wyjątkowe doświadczenie uwalniające nas z emocjonalnych klatek, by móc przeżywać życie w pełni, tak jak jest nam to dane.

Do zobaczenia

Pozdrawiamy serdecznie:)

Zespół J.W.