fbpx

Gong Pudza – Powitanie Lata

Gong Pudża w plenerze

 

Zarządzanie rezerwacją w panelu uczestnika

Drogi uczestniku!

Już w piątek rozpocznie się te wyjątkowe wydarzenie – całonocny ceremoniał z muzyką gongów i mis. Będziemy mieli do dyspozycji aż 4 potężne gongi i misy kryształowe.  Będą nam towarzyszyć spadające gwiazdy, a nad ranem głos mew i szum morza.

Zaczynamy o godz. 21:00, kończymy ok. godziny 5-6:00, chwilę po wschodzie słońca.

Miejsce: zapraszamy na plażę w miejscu „Koniec potoku Swelina”.-  wystarczająco blisko Sopotu, by nie było trudności z dojściem. Wejście na plaże ma nr. 1 lub 2. Postaramy się odznaczyć to miejsce flagą.

Poniżej mapa z dojściem: https://goo.gl/maps/9YhdzjU8YNEoq6Jb9

Ważne informacje:

0. Jeśli jedziesz pociągiem – koniecznie kup bilet z wyprzedzeniem:)

  1. Bardzo ważne jest wzięcie namiotu lub namiotu plażowego – ponieważ na ten czas zapowiadane są niewielkie opady deszczu. Namiot plażowy zze względu na swoją kopułową konstrukcje wzmacnia doznania dźwiękowe.
  2. Prosimy o wzięcie odpowiednio wygodnego i miękkiego materaca i karimaty (najlepiej nadmuchiwanej, poduszki, koców itd.. Najlepsze są składane materace.

 

Druga sprawa – Koniecznie warto wziąć koc/ śpiwór – nigdy nie wiemy jakie temperatury będą w nocy.

2. Warto wziąć także namiot plażowy – który działa jak mały amfiteatr poprawiając wrażenia akustyczne, nie mówiąc też o poprawie komfortu słuchania podczas lekkiego deszczu czy chłodu.

można także przynieść namiot zwykły.

3. Planujemy mini ognisko – w kociołku.
4. Toaleta znajduje się 100 m od miejsca w pobliskiej karczmie (można podjechać hulajnogą)  lub skorzystać z pobliskiego lasu.
5. Dobrze jest ograniczyć w tym dniu spożywanie cukrów i nabiału, które zaśluzowują organizm.
6. Przewidujemy prosty poczęstunek.

6.Dodatkowe korzyści: INTENCJA

Drogi uczestniku, oprócz błogostanu, relaksu i wyjątkowo przyjemnego doświadczenia po całonocnej kąpieli w dźwiękach gongu, możesz także skorzystać z transformacyjnego charakteru Ceremonii.  W tym celu, przygotuj dla siebie intencje.  Intencja może obejmować sprawy zawodowe, relacyjne, zdrowotne.
Uczestnictwo w Ceremonii, może być okazją by uczcić ważną dla Ciebie sprawę, sukces. Podczas doświadczania dźwiękowej kąpieli buduje się także przestrzeń  do doświadczenia uczuć nie w pełni wyrażonych, zapomnianych, niedostrzeżonych. To wyjątkowe doświadczenie uwalniające nas z emocjonalnych  klatek, tak by móc przeżywać życie w pełni, tak jak jest nam to dostępne.

Do zobaczenia!
Jacek Wiktor

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo