fbpx

Terminy sesji  Terminy sesji grupowych
Zapraszam na nową praktykę uwalniającą EnergyRings, w której rezonując z Tobą, doświadczasz swojego naturalnego przepływu energii. Uwalnia się to co zamrożone, zastałe, powodujące napięcia i inne codzienne symptomy. Można przyjść z intencją lub bez.

Życia służą dwa pierwiastki: Przepływ i Zamrożenie. Te drugie bardzo ważne, powalają nam przetrwać graniczne sytuacje, nie tracąc  zdrowia psychicznego. Bardzo często sięgamy po zamrożenia w dzisiejszym skomplikowanym świecie. Robiliśmy to tez jako małe dzieci, chroniąc się przed skutkami traum. Jako dzieci nie zdajemy sobie z Tego sprawy, ale nawet wrażliwi rodzice nie mają pojęcia, że dziecko nieustannie zamraża.

Ceną zamrożenia jest napięte części lub całe ciało, ostatecznie choroby, a także symptomy przewijające się w codzienności, jako niemoc, blokada, frustracja, tęsknota, ale także przytłoczenie, nadreakcja, traktowanie spraw osobiście itd.

Aby odwrócić proces Zamrożenia, korzystamy z Przepływu. Medytując z przyrodą, doświadczyłem obudzenia w przestrzeni ruchu energii. Osoba z którą pracuje, siedzi, lub leży. Doświadcza przyjemnego, albo intensywnego mrowienia, które, które nazywam siłami Natury, które poruszając to co ważne w nas, pozwalają doświadczyć emocji, doznań, ale także ruchu ciała, czy wewnętrznego ruchu.