fbpx

Drogi uczestniku!

Już za moment rozpocznie się ceremoniał z muzyką gongów.
Zaczynamy o 21 marca o g. 19:00, kończymy  ok. 20:30.  Sam koncert trwa ok. 45-60 minut. Na końcu będziemy mieli okazję podzielania się swoim doświadczeniem. Można zostać na dłużej: zobacz na dole

Miejsce: Leśniczówka Gaja, Kaborno 36

Jest około 20 uczestników i bardzo duża sala.

Ważne informacje:

  1. Bardzo ważne jest wzięcie odpowiednio wygodnego i miękkiego materaca i karimaty (najlepiej nadmuchiwanej, poduszki, koców itd.. Najlepsze są nienadmuchiwane materace, albo nadmuchiwane karimaty.
  2. Dodatkowe korzyści – warto przygotować intencje.  Intencja może obejmować sprawy zawodowe, relacyjne, zdrowotne.

 

Możesz zostać na dłużej – Ceremoniał z muzyką gongów i mis kryształowych z medytacją –  Serdecznik

Warto zostać na dłużej i posłuchać muzykę mis kryształowych (7 barw).

Serdecznik – to ceremoniał serca, w którym celebrujemy naszą wrażliwość i zdolność do miłości. Z jak największą delikatnością, wsłuchujemy się w rytm serca. Dźwiękowy delikatny balsam gongów Tybetańskich i mis, medytacje Metta Bhavana utulą Twoje serce, tak by otworzyło się do pełni życia.

W sposób łagodny doświadczamy uczuć, emocji tak by zastane rany, nawet bardzo stare, zabliźniły się, a ślady blizn odeszły do historii.
To wyjątkowo piękna droga, z poczucia zranienia, braku uwagi i miłości, żalu, tęsknot i bólu do poczucia spełniania, wdzięczności, miłości, jedności i radości z dzielenia się uczuciami.

Żyć z otwartością serca, to w dzisiejszych czasach wyjątkowy przywilej dla kobiet jak i mężczyzn. To otwartość serca sprawia, że czujemy się silni i pewni swojej drogi. Otwartość serca pozwala nam rozwiązać najtrudniejsze wyzwanie.

Otwartość serca jest niezbędna do zbudowania trwałych i dobrych relacji z innymi.

Serdecznik* zabierzesz ze sobą, by był już z Tobą na zawsze, tak by móc z czego ofiarować innym i też by móc dawać sobie.

„W tym samym czasie kiedy gładką skórę pokryją zmarszczki, powstają nowe życia.
Przez łzy wzruszenia, które jak wszystko co na tym świecie, zmienią się nie do poznania, dzielmy się tym co najważniejsze, prosto z serca.”

Zapraszam serdecznie * Na końcu warsztatu faktycznie do Twych rąk trafi Serdecznik- symboliczne pyszne oryginalne ciasto przygotowane przez Małgosie z Leśniczówki Gaji.

Uczestnicy chcący skorzystać z Serdecznika, Mogą po prostu zostać i kontynuować dźwiękową podróż. Serdecznik kończy się ok. 23:00

dopłata:
dla jednej osoby, 50 zł
dla par: 80 zł

 

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo