fbpx

Aby Twoja ścieżka była lekka i prowadziła Cię do spełniania.
Dla otoczenia, osób z którymi współpracujesz, ale także obejmujące przyrodę, zasoby, Twoje ciało, twój czas niezwykle jest zrozumienie i doświadczenie optymalnej ścieżki realizacji celu.

Wiele osób uważa, że jest to kwestia wiedzy, przyczytania pewnych książek, w jaki sposób zorganizować sobie czas.
Pewne uniwersalne zasady mają racje bytu. I na pewno sa to:
– oddzielenie czasu zawodowego od prywatnego
– nie mieszanie różnych rodzajów czynności, utrzymywanie ich w blokach
– ustalenie odpowiednich priorytetów, ważne nie pilne, ważne pilne id

Szybko się okazuje, że to nie wystarcza. Każdy z nas jest inny, co też można do pewnego stopnia zbadać dzieki wielu dostępnym systemom badania osobowości. to jednak droga do zrozumienia siebie jest wyjątkowa i wymyka się sztywnym ramom systemu.

Powiem więcej, ta droga wymyka się sztywnym ramom Twojego umysłu.

Chciałbym Cię zaprosić do otworzenia się na inna perspektywę. Perspektywę Twojego Ciała, Intuicji, Duszy.
Zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie zadanie które Cię czeka. Wyobraź sobie je jako postać. Skieruj uwagę na swoją głowę, twarz, szyję, serce, ramiona brzuch i ręce,
Biodra, uda, kolana, łydki i stopy.
Zwroc uwagę na oddech.  Zobacz jak się z Tą postacią czujesz. Zadaj pytania, nie odpowiadająć w pierwszej kolejności. Czyj jesteś. Czy te zadanie jest tym co powinieneś zrobic. Gdzie mnie prowadzisz.

 

 

 

Czy możesz być Panią, Panem swojego czasu. Niestety. To czas jest naszym panem, odmierzając tylko dla siebie znany sposób nasze życie, nadając mu początek i koniec.

Nie możesz być Panem swojego czasu. I włąsnie pokora jest pierwszym punktem który Ci chce zaproponować. Pokorę do swojego losu, kontekstu w jakim żyjesz. Dostrzeżenie prawdy o Tobie, stylu bycia, charakterze, sytuacji życiowej.

 

Ten cel przyświecał mi całe życie, ze względu na wartości jakie wyznaje i

Lekki start – to słowo które mi przyświeca, kiedy rozpoczynam nowe projekty, przedsięwzięcia. Jak sprawić, aby w miarę niskim kosztem zrealizować projekt.
Pracownicy, klienci, partnerzy, czy ja sam zmagają sie zazwsze z tym samym.

 

Znalezienie najbardziej optymalnej ścieżki realizacji zadań to temat, który według mnie jest kluczowy dla realizacji nowych zadań i projektów.

Z mojego doświadczenia, nie

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo