fbpx

Drogi uczestniku!

Już za moment rozpocznie się całonocna ceremonia z muzyką gongów.
Zaczynamy o 5 marca o g. 22:15, kończymy wczesnym rankiem ok. 6:30 o wschodzie słońca.  Na końcu będziemy mieli okazję podzielania się swoim doświadczeniem (będziemy musieli przejść do mniejszej sali – ze względu na kolejne zajęcia )

Miejsce: Joga Żoliborz, Rydygiera 19 lok U13

Jest około 25 uczestników i bardzo duża sala.

Ważne informacje:

  1. Bardzo ważne jest wzięcie odpowiednio wygodnego i miękkiego materaca i karimaty (najlepiej nadmuchiwanej, poduszki, koców itd.. Najlepsze są nienadmuchiwane materace, albo nadmuchiwane karimaty.
  2. Dobrze jest ograniczyć w tym dniu spożywanie cukrów i nabiału, które zaśluzowują organizm.
  3. W trakcie Ceremonii będzie dostępne skromne wegetariańskie przekąski, napoje, owoce.

 

  1. Dodatkowe korzyści: INTENCJA

Drogi uczestniku, oprócz błogostanu, relaksu i wyjątkowo przyjemnego doświadczenia po całonocnej kąpieli w dźwiękach gongu, możesz także skorzystać z transformacyjnego charakteru Ceremonii.  W tym celu, przygotuj dla siebie intencje.  Intencja może obejmować sprawy zawodowe, relacyjne, zdrowotne.
Uczestnictwo w Ceremonii, może być okazją by uczcić ważną dla Ciebie sprawę, sukces. Podczas doświadczania dźwiękowej kąpieli buduje się także przestrzeń  do doświadczenia uczuć nie w pełni wyrażonych, zapomnianych, niedostrzeżonych. To wyjątkowe doświadczenie uwalniające nas z emocjonalnych klatek, by móc przeżywać życie w pełni, tak jak jest nam to dane.

Możesz także przeżyć niedokończoną żałobę, uhonorować stratę, porażkę czy winę.  Więcej na ten temat we wstępie.

Do zobaczenia

Jacek Wiktor wraz z zespołem.

 

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo