fbpx

Drogi uczestniku!

To już jutro 28.11 – SERDECZNIK – ceremoniał otwarcia serca z muzyka gongów i mis.  Zaczynamy o 18:00, rejestracja od 17:50. Miejsce: Anahaj ul. Struga 2, I piętro, przycisk na domofonie „Anahaj”.

Jest około 25 uczestników. W razie pytań prosimy o kontakt 720 720 289.

Ważne informacje:

  1. Bardzo ważne jest wzięcie odpowiednio wygodnego i miękkiego materaca lub karimaty (najlepiej nadmuchiwanej, poduszki, koca itd..  tak by było wygodnie.

 

  1. Dobrze jest ograniczyć w tym dniu spożywanie cukrów i nabiału, które zaśluzowują organizm, nasz organizm lepiej funkcjonuje (i ciszej śpi).
  2. W trakcie Ceremonii będzie dostępne skromne wegetariańskie jedzenie, napoje.
  3. Dodatkowe korzyści: INTENCJA

Drogi uczestniku, oprócz błogostanu, relaksu i wyjątkowo przyjemnego doświadczenia po całonocnej kąpieli w dźwiękach gongu, możesz także skorzystać z transformacyjnego charakteru Ceremonii.  W tym celu, przygotuj dla siebie intencje.  Intencja może obejmować sprawy zawodowe, relacyjne, zdrowotne.
Uczestnictwo w Ceremonii, może być okazją by uczcić ważną dla Ciebie sprawę, sukces. Podczas doświadczania dźwiękowej kąpieli buduje się także przestrzeń  do doświadczenia uczuć nie w pełni wyrażonych, zapomnianych, niedostrzeżonych. To wyjątkowe doświadczenie uwalniające nas z emocjonalnych klatek, by móc przeżywać życie w pełni, tak jak jest nam to dane.

Do zobaczenia

Pozdrawiamy serdecznie:)

Zespół J.W.

 

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo