fbpx

Drogi uczestniku!

Już w piątek rozpocznie się całonocna ceremonia z muzyką gongów i mis kryształowych.
Zaczynamy 29.10 o godzinie  23:00, kończymy wczesnym rankiem 30.10 ok. 7:00.   Rejestracja od 22.45.

Miejsce: Olsztyn, Anahaj, ul. Struga 2, pierwsze I, na domofonie przycisk „Anahaj”. Serdecznie prosimy o parkowanie samochodów w innych uliczkach, tak by mieszkańcy kamienicy mieli miejsce, z góry dziękujemy.

Ilość osób: około 20

Ważne informacje:

  1. Bardzo ważne jest wzięcie odpowiednio wygodnego i miękkiego materaca i karimaty (najlepiej nadmuchiwanej, poduszki, koców itd..

Druga sprawa – Koniecznie warto wziąć ciepły śpiwór!

2. Dobrze jest ograniczyć w tym dniu spożywanie cukrów i nabiału, które zaśluzowują organizm, nasz organizm lepiej funkcjonuje (i ciszej śpi).

3. W trakcie Ceremonii będzie dostępne skromne wegetariańskie jedzenie, napoje.

4. Dodatkowe korzyści: INTENCJA

Drogi uczestniku, oprócz błogostanu, relaksu i wyjątkowo przyjemnego doświadczenia po całonocnej kąpieli w dźwiękach gongu, możesz także skorzystać z transformacyjnego charakteru Ceremonii.  W tym celu, przygotuj dla siebie intencje.  Intencja może obejmować sprawy zawodowe, relacyjne, zdrowotne.
Uczestnictwo w Ceremonii, może być okazją by uczcić ważną dla Ciebie sprawę, sukces. Podczas doświadczania dźwiękowej kąpieli buduje się także przestrzeń  do doświadczenia uczuć nie w pełni wyrażonych, zapomnianych, niedostrzeżonych. To wyjątkowe doświadczenie uwalniające nas z emocjonalnych  klatek, tak by móc przeżywać życie w pełni, tak jak jest nam to dostępne.

Możesz także przeżyć niedokończoną żałobę, uhonorować stratę, porażkę czy winę.  Więcej na ten temat we wstępie.

Do zobaczenia!
Jacek Wiktor

 

 

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo