fbpx

***

Drogi uczestniku!

Miejsce: Olsztyn, Anahaj, ul. Struga 2, pierwsze piętro, na domofonie przycisk „Anahaj”.

1. Serdecznie prosimy o parkowanie samochodów w innych uliczkach, tak by mieszkańcy kamienicy mieli miejsce parkingowe, z góry dziękujemy.

2. Serdecznie prosimy o wyłączenie telefonów komórkowych a także wyciszenie smartfonów (powiadomienia i sygnalizacja czasu).

Ilość osób: około 20

Ważne informacje:

  1. Bardzo ważne jest wzięcie odpowiednio wygodnego i miękkiego materaca i karimaty (najlepiej nadmuchiwanej, poduszki, koców itd..

Najlepsza opcja

 

 

2 Dodatkowe korzyści: INTENCJA

Drogi uczestniku, oprócz błogostanu, relaksu i wyjątkowo przyjemnego doświadczenia po całonocnej kąpieli w dźwiękach gongu, możesz także skorzystać z transformacyjnego charakteru Ceremonii.  W tym celu, przygotuj dla siebie intencje.  Intencja może obejmować sprawy zawodowe, relacyjne, zdrowotne.
Uczestnictwo w Ceremonii, może być okazją by uczcić ważną dla Ciebie sprawę, sukces. Podczas doświadczania dźwiękowej kąpieli buduje się także przestrzeń  do doświadczenia uczuć nie w pełni wyrażonych, zapomnianych, niedostrzeżonych. To wyjątkowe doświadczenie uwalniające nas z emocjonalnych  klatek, tak by móc przeżywać życie w pełni, tak jak jest nam to dostępne.

Możesz także przeżyć niedokończoną żałobę, uhonorować stratę, porażkę czy winę.  Więcej na ten temat we wstępie.

Do zobaczenia!
Jacek Wiktor

 

 

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo