fbpx

Drogi uczestniku!

Już za moment Serdecznik – ceremonia serca z muzyką Gongów i mis kryształowych.
Zaczynamy 21 marca o g. 19:00. Prosimy być o 18:40. Kończymy  ok. 23:00-23:30.

Serdecznik składa sie z 3 części, ze względu na dłuższy przebieg.

1. Wstęp i 1.5h ceremonia z transformacją z dźwiękami gongów ( część uczestników zostaje tylko na tej części)
Przerwa 20 minutowa
2. Medytacja i ceremoniał z misami kryształowymi i z muzyką gongów
3. Medytacja miłości, współczucia, pokoju do nas samych i wszystkich istot.

Miejsce: Leśniczówka Gaja, Kaborno 36

Kameralna grupa. Na pierwszej częsci jest więcej osób.

Ważne informacje:

  1. Bardzo ważne jest wzięcie odpowiednio wygodnego i miękkiego materaca i karimaty (najlepiej nadmuchiwanej, poduszki, koców itd.. Najlepsze są nienadmuchiwane materace, albo nadmuchiwane karimaty.

Serdecznik – to ceremoniał serca, w którym celebrujemy naszą wrażliwość i zdolność do miłości. Z jak największą delikatnością, wsłuchujemy się w rytm serca. Dźwiękowy delikatny balsam gongów Tybetańskich i mis, medytacje Metta Bhavana utulą Twoje serce, tak by otworzyło się do pełni życia.

W sposób łagodny doświadczamy uczuć, emocji tak by zastane rany, nawet bardzo stare, zabliźniły się, a ślady blizn odeszły do historii.
To wyjątkowo piękna droga, z poczucia zranienia, braku uwagi i miłości, żalu, tęsknot i bólu do poczucia spełniania, wdzięczności, miłości, jedności i radości z dzielenia się uczuciami.

Żyć z otwartością serca, to w dzisiejszych czasach wyjątkowy przywilej dla kobiet jak i mężczyzn. To otwartość serca sprawia, że czujemy się silni i pewni swojej drogi. Otwartość serca pozwala nam rozwiązać najtrudniejsze wyzwanie.

Otwartość serca jest niezbędna do zbudowania trwałych i dobrych relacji z innymi.
Serdecznik* zabierzesz ze sobą, by był już z Tobą na zawsze, tak by móc z czego ofiarować innym i też by móc dawać sobie.

„W tym samym czasie kiedy gładką skórę pokryją zmarszczki, powstają nowe życia.
Przez łzy wzruszenia, które jak wszystko co na tym świecie, zmienią się nie do poznania, dzielmy się tym co najważniejsze, prosto z serca.”

Zapraszam serdecznie * Na końcu warsztatu faktycznie do Twych rąk trafi Serdecznik- symboliczne pyszne oryginalne ciasto przygotowane przez Małgosie z Leśniczówki Gaji.

Posłuchaj bezpłatnie koncertu

Udało się! jacekwiktor.pl/demo